7-dnevna vstopnica FitKO ali FITEEN

O centru

OK fit center se nahaja na Dobrovi (naselje Razori), na zelenem obrobju Ljubljane tik ob regionalni cesti Ljubljana-Polhov Gradec.

Recepcija_webdoc.jpg

V dveh moderno opremljenih in klimatiziranih dvoranah za skupinsko vadbo vas bodo izkušeni, energični in nasmejani inštruktorji popeljali v svet zabavnega aktivnega življenja.

Fitnes, ki je opremljen z najsodobnejšimi kardio napravami in trenažerji  ter ostalimi pripomočki, omogoča optimalen trening vseh mišičnih skupin. Trenirate lahko samostojno ali pod nadzorom naših osebnih trenerjev.
V centru vam nudimo meritve telesne sestave in testiranja, s pomočjo katerih boste lahko preverili svojo kondicijsko pripravljenost. Pri izboru za vas najprimernejše vadbe vam bodo osebno svetovali naši inštruktorji.
Uredili smo tudi prostor s savnami, kjer lahko po vadbi poskrbite za regeneracijo telesa.
V OK fit centru redno sledimo fitnes trendom in željam naših članov. Stremimo k temu, da se boste  po vsakokratnem obisku skupinske vadbe ali fitnesa  počutili polni energije in začutili, da ste za svoje telo naredili nekaj pomembnega. Trudili se bomo za prijetno vzdušje v OK Fit centru, kamor se boste radi vračali.
Veselimo se vašega obiska

Dvorana_1_webdoc.jpg

Z uporabo različnih športnih rekvizitov na vadbah bodo vaši treningi raznovrstni in tako še učinkovitejši. Ponudba vseh programov vadbe je zelo pestra, zato boste med vsemi gotovo našli vam najbolj ustrezno.

Dvorana_OK_Cycling_webdoc.jpg

Fitnes v OK fit centru

V OK fit centru redno sledimo fitnes trendom in željam naših članov. Stremimo k temu, da se boste po vsakokratnem obisku skupinske vadbe ali fitnesa počutili polni energije in začutili, da ste za svoje telo naredili nekaj pomembnega.

Veselimo se vašega obiska!

fasada_delavnica_003_1_.jpg

skupinske vadbe tnz aerobika